AvalonHighSchool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

AvalonHighSchool


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Obecna fabuła

Go down 
AutorWiadomość
Ursula
Admin
Admin
Ursula


Liczba postów : 18
Join date : 20/03/2015
Bajkowy Rodzic : Tego nie wie nikt.
Zajęcie : Dyrektorka Avalon High School
Grupa : Dyrekcja

Obecna fabuła Empty
PisanieTemat: Obecna fabuła   Obecna fabuła EmptySob Mar 21, 2015 9:46 pm

#1




Z niewyjaśnionych nikomu przyczyn, nasz były dyrektor musiał opuścić swoje stanowisko - tu pojawił się leciutki szatański uśmieszek- dlatego też, ja Urszula, była Vice-Dyrektorka obejmuję posadę Dyrektora Avalona High School! Miło mi oznajmić, że Vice-dyrektorką zostaje pani Elsa z Avendernn. Przy okazji pragnę oznajmić, że wasze kółko, jak ono się nazywało... Light Warrior zostaje zawieszone. Jeżeli ktoś wspomni o nim, przyponi, bądź powie, już moja w tym głowa by został on wydalony z naszej placówki. Wszystkie inne kółka czy zajęcia odbywają się bez zmian. Dodatkowo wprowadzam 3 nowe przedmioty. Są to Klątwy, Eliksiry i Magia Mroku. Pragnę również oznajmić iż uczniowie, nie będą już otrzymywać stypendiów za swoje osiągnięcia. Dziękuje i liczę, iż ten rok będzie niezwykle udany.
Powrót do góry Go down
 
Obecna fabuła
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
AvalonHighSchool :: Informacje ogólne :: Ogłoszenia-
Skocz do: